ورود به آزمون
برنامه ریزی هفتگی و ماهانه  1399-4-5   7 دقیقه خواندن

برنامه ریزی هفتگی و ماهانه


اگر شما هم این روز ها به این فکر میکنید « روزانه چند ساعت درس بخونم؟» « چه جوری برنامه ریزی کنم؟» « چه درس هایی رو بیشتر بخونم؟» این مقاله را که توسط سایت آزمون آنلاین هدف تهیه شده دنبال کنید تا برنامه ریزی هفتگی و ماهانه را یاد بگیرید.

درس فیزیک را چطور مطالعه کنیم؟  1399-4-2   7 دقیقه خواندن

درس فیزیک را چطور مطالعه کنیم؟


سؤال بسیاری از داوطلبان آزمون آنلاین هدف این است که: «فرمول‌ها و مسائل فیزیک را چگونه یاد بگیریم که فراموش نکنیم؟» فرمول های فیزیک را یاد بگیرید حفظ نکنید! یادگیری یعنی این‌که فرمول‌ها را در ذهنتان تثبیت کنید. تثبیت فرمول‌های فیزیک فقط با حل سوال و به مرور زمان اتفاق می افتد. برای یادگیری بهتر و هدفمندتر این درس گروه مشاوران موسسه هدف در این مقاله روشی برای مطالعه ی این درس به شما پیشنهاد می کند.

خودت برنامه ریزی کن  1399-3-31   8 دقیقه خواندن

خودت برنامه ریزی کن


برای اینکه برنامه ریزی شما دقیق باشد باید آن را بنویسید و مکتوب در دست داشته باشید. راه های زیادی برای این کار وجود دارد، جدول برنامه ریزی های متنوعی در دسترس داوطلبان کنکور است که هر کدام به نحوی طراحی شده اند. در این مقاله گروه مشاوران هدف یکی از جداول مرسوم برای برنامه ریزی را که استفاده از آن راحت و ساده است معرفی می کند تا شما کنکوری های عزیز با آن آشنا شوید. برنامه ریزی صحیح باید علاوه بر در نظر گرفتن شرایط شخصی شما و دقیق بودن انعطاف پذیر باشد یعنی اگر در یک روز یا یک هفته نتوانستید طبق برنامه خود پیش بروید نا امید نشوید و بتوانید آن را تصحیح کنید.

تکنیک جفت کردن دروس در روز های زوج و فرد  1399-3-26   8 دقیقه خواندن

تکنیک جفت کردن دروس در روز های زوج و فرد


در سری مقاله های زنگ برنامه ریزی تکنیک های برنامه ریزی که دانش آموزان برتر آزمون آنلاین هدف در کنکور استفاده کرده اند و به نتیجه رسیدند را میخوانیم. یکی از راهکار های خوب در رابطه با نحوه ی تقسیم بندی دروس در هر روز تکنیک جفت کردن دروس در روز های زوج و فرد است. ما در این برنامه ریزی دانش آموز را محصل در رشته ی ریاضی و فیزیک در نظر گرفته ایم، شما می توانید با توجه به اینکه رشته تحصیلیتان چیست این تکنیک را در برنامه ریزی خود پیاده سازی کنید.

چطور با تکنیک پومودورو روزی هشت ساعت مطالعه کنیم؟  1399-3-25   7 دقیقه خواندن

چطور با تکنیک پومودورو روزی هشت ساعت مطالعه کنیم؟


چه دانش آموز درس خوانی هستید که عادت به مطالعه با ساعت بالا در یک روز دارید ، چه دانش آموز معمولی هستید که به مطالعه طولانی عادت ندارید هشت ساعت درس خواندن به طور مداوم و متوالی کار طاقت فرسایی است که اگر بدون استفاده از، زمان بندی با تکنیک پومودورو مطالعه کنید بازده نخواهید داشت.