ورود به آزمون
کرونا و جمع بندی کنکور  1398-12-28   5 دقیقه خواندن

کرونا و جمع بندی کنکور


کنکوریــای عزیز، بهترین زمان برای جمع بندی، دقیقاً همین بازه ی زمانی فعلی شماست. داوطلبای دوازدهمی ما، همیشه بابت نداشتن وقت کافی برای درس خواندن، ناراضی بودن و مدام میگفتن اگر مدرسه نمیرفتیم، برای درس خوندن وقت بیشتری داشتیم و حتی گاهاً کم کاری های خودشونو، به مدرسه ی بیچاره نسبت میدادن!

چگونه خلاصه نویسی کنیم  1398-12-24   8 دقیقه خواندن

چگونه خلاصه نویسی کنیم


خلاصه‎نویسی یکی از مفیدترین و ضروری ترین کارایی هست که یه کنکوری باید انجام بده به این علت که این امکان را براتون فراهم میکنه به جای خوندن مجدد یک کتاب درسی طولانی، خلاصه ی کوتاه خاصِ خودتونو مطالعه کنید. به خاطر داشته باشید که تاثیر نوشتن در یادگیری حدوداً 6 برابر خواندن مطلب است.

چند روش مفید برای مطالعه  1398-12-23   6 دقیقه خواندن

چند روش مفید برای مطالعه


باید توجه داشته باشید که روش مطالعه دروس مختلف با هم متفاوت هست و علاوه بر تفاوت نوع درس باید ویژگی ها و توانایی های دانش آموز را در نظر گرفت که این کار نیازمند به صحبت مشاوره ای با داوطلب برای شناخت دقیق او است، ولی من روش کلی و صحیح مطالعه رو براتون توضیح میدم و شما حتماً سوالات و نظراتونو برای ما بنویسید تا با توجه به شرایطتون کمکتون کنیم.

آیا داشتن معلم خصوصی مفید است؟  1398-11-14   3 دقیقه خواندن

آیا داشتن معلم خصوصی مفید است؟


آیا داشتن معلم خصوصی مفید است؟ همه دوستام معلم خصوصی دارن، من میترسم یه وقت نتیجه نگیرم! سر کلاس نمیفهمم معلممون چی میگه. کلاس تک نفره بهتر از کلاس گروهی نیست؟ تازه کل وقت دبیر برای خود آدمه.

آیا ویدیوهای آموزشی مفید است ؟  1398-11-10   3 دقیقه

آیا ویدیوهای آموزشی مفید است ؟


ویدیوهای آموزشی چه نقشی در یادگیری ایفا میکنند؟ آیا ویدیوهای آموزشی مفید است ؟  DVDهای آموزشی بخرم باهاش درس بخونم؟ به نظر من همه اینا الکیه، مگه میشه آدم با ویدیوهای آموزشی درس رو یاد بگیره؟