ورود به آزمون
مدیریت جلسه آزمون  1399-4-11   7 دقیقه خواندن

مدیریت جلسه آزمون


گروه مشاوران موسسه هدف به مراتب با دانش آموزان یا داوطلبانی مواجه شده است که با وجود اینکه سطح علمی خوبی داشتند و با اطلاعات کافی و مناسب آماده آزمون آنلاین هدف شده بودند، از جلسه آزمون ناراضی خارج شدند. در این دسته از دانش آموزان معمولا فرقی نمی کند آزمون کلاسی باشد یا آزمون ترم مدرسه یا آزمون آزمایشی هدف و حتی کنکور سراسری، همیشه نمی توانند تمام قابلیت ها و توانایی های خود را در جلسه ی آزمون به نمایش بگذارد.

16 وسیله لازم و ضروری برای جلسه کنکور  1399-3-29   10 دقیقه خواندن

16 وسیله لازم و ضروری برای جلسه کنکور


با توجه به اینکه دو ماه تا کنکور سراسری باقی مانده است شما داوطلبان عزیز اکثرا در حال محک زدن خود در آزمون های آنلاین هدف هستید. در جلسه آزمون در واقع به غیر از محک زدن دانش علمی خودتان باید چند مورد مهم را نیز تمرین کنید تا روز کنکور با کمترین چالش ممکن رو به رو شوید. اینکه چه لباسی بپوشید؟ چه چیزی بخورید؟ و چه چیز هایی با خود سر جلسه کنکور ببرید؟ سه سوال مهم این روز ها برای شما کنکوری هاست. باید تا قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری یک لیست کامل از وسایل لازم برای روز کنکور تهیه کنید و روز آزمون همراه خودتان داشته باشید.

بی دقتی  1399-3-20   10 دقیقه خواندن

بی دقتی


شما هم فکر میکنید افراد با دقت بالا، ژن خاصی دارند که از بدو تولد انسان های بادقتی بوده اند؟ عامل وراثت در بعضی افراد باعث شده ذاتا دقت بالایی داشته باشند اما دقت ذاتی نیست در واقع یک مهارت اکتسابی است. هر مهارتی با تمرین قابلیت این را دارد که پرورش پیدا کند در ادامه راه حل هایی برای این کار ارائه می دهیم.

مطالعه برای امتحان نهایی یا برای کنکور  1399-3-7   5 دقیقه خواندن

مطالعه برای امتحان نهایی یا برای کنکور


اگر در این روز های نزدیک به امتحانات نهایی شما هم گیج شده اید و نمی دانید چطور باید مطالعات خود را برنامه ریزی کنید، نمی دانید اولویت با کنکور است یا امتحانات نهایی، این مقاله به شما کمک می کند تصمیم درستی بگیرید و با انرژی هر چه بیشتر هدفمند شروع به درس خواندن کنید.

دستاوردهای مثبت شرکت در آزمون  1399-1-27   4 دقیقه خواندن

دستاوردهای مثبت شرکت در آزمون


برخی از داوطلبان کنکور اگر نتیجه ی مطلوبی در آزمون نگیرن روحیشونو از دست میدن، درس خواندن رو کنار میذارن، افسرده میشن و جوری رفتار میکنند که انگار دنیا روی سرشون خراب شده!