کلاسور ارزیابی 1398-10-12

کلاسور ارزیابی

همانطور که می دانیم از مهمترین کارهایی که بعد از آزمون باید انجام شود تحلیل آزمون می باشد. کلاسور ارزیابی روشی بسیار مفید برای راحت تر شدن تحلیل آزمون خود می باشد. تو سال کنکور و به خصوص روزهای آخرش، طلا هم به اندازه وقت با ارزش نیست و نباید حتی یک دقیقه هم بدون برنامه باشید.

بیشتر بخوانید
وسایل مورد نیاز در روز آزمون 1398-10-10

وسایل مورد نیاز در روز آزمون

از اونجایی که علاج هر واقعه قبل از وقوعش هست، برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، باید بهترین راه حل رو انتخاب کنید. یعنی ذهنتتون نباید درگیر مسائل حاشیه ای بشه و با تمام قوا به اصل مطلب بپردازید. که میشه جواب دادن به سؤالات دفترچه. یه کار خیلی خوب، تهیه فهرستی از مواردیه که سر جلسه آزمون برای شما دردسرساز خواهند شد و برای مقابله با هر کدام چند راه حل رو انتخاب کنید تا با آمادگی کامل به مصاف کنکور برید.

بیشتر بخوانید
تغذیه در روز آزمون 1398-10-6

تغذیه در روز آزمون

مهمترین نکته در صیحانه روز آزمون استفاده نکردن از قندهای صنعتی یا همان قند و شکر ، و جایگزینی قندهای طبیعی همانند خرما ، عسل و ... است . قند صنعتی یا قندهای زود جذب ، به دلیل افزایش لحظه ای قند خون ، باعث میشود بدن شما آدرنالین ترشح کرده و قند خون شما بعد از یک تا دو ساعت افت کند . این دلیل افت انرژی شما در ساعات انتهایی دروس عمومی است .

بیشتر بخوانید