ورود به آزمون
تست های دام دار و تله های تست درکنکور  1398-8-29   5 دقیقه

تست های دام دار و تله های تست درکنکور


گاهی یک داوطلب حتی در شرایطی که توان حل علمی یک تست را دارد به دلایلی بسیار بدیهی دچار یک خطای ساده میشود. این خطا در عین سادگی ، پاسخ شما را به یک تست ، تبدیل به پاسخی غلط می کند . باید تست های دام دار و تله های تست درکنکور را بشناسید . 

تکنیک گزینش سوال در آزمون  1398-8-29   3 دقیقه

تکنیک گزینش سوال در آزمون


در نگاهی منطقی همه ی تست های یک درس ارزش برابر دارند . پس چرا تست های سخت رو حل کنیم؟ بعد کنکور کسی بهمون نمی گه آفرین تست های سخت رو حل کردی! تعداد تست های با پاسخ درست درصد شما را تشکیل می دهد. پس داوطلب هدف دار تست های راحت تر را حل می کند . هم باعث افزایش اعتماد به نفس میشود ،

ویژگی های برنامه استاندارد آزمون  1398-8-29   3 دقیقه

ویژگی های برنامه استاندارد آزمون


مهمترین ویژگی یک آزمون در مرحله قبل از اجرا ارائه برنامه ای منظم ، مستمر و در یک کلام برنامه استاندارد است . ویژگی های برنامه استاندارد آزمون های آزمایشی را میتوان در چند بخش اصلی تفکیک کرد ، که در این مطلب به طور کامل به آن می پردازیم.

چرا آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟  1398-8-29   3 دقیقه

چرا آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟


چرا آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟ اگر صرفا نیاز به تعیین درصد و سطح دارید ، می توانید در منزل تست های کتب کمک آموزشی خود را بزنید. باید دیدگاهتان را اصلاح کنید . آزمون ها به شما چهار اصل مهم را هدیه می دهند که در این مطلب به آن می پردازیم

آزمون آزمایشی استاندارد  1398-8-29   5 دقیقه

آزمون آزمایشی استاندارد


چهار اصل مهم در هر آزمون آزمایشی اهمیت دارد .اگر آینده برایتان اهمیت دارد، در هنگام گزینش آزمون باید عمیقا به موضوع ویژگی های یک ازمون استاندارد فکر کنید.گروه آموزشی هدف این چهار اصل را به شما آموزش می دهد.