ورود به آزمون
لطفا چند دقیقه فکر کن  1398-10-18   2 دقیقه و 30 ثانیه

لطفا چند دقیقه فکر کن


نمره‌‌های خوب راه شما را به سمت یک دانشگاه خوب و سپس یک شغل خوب و در نهایت زندگی بهتر می‌سازند. پس به ۱۸ و ۱۹ راضی نشوید و هر روز برای ۲۰ گرفتن تلاش کنید. طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ی درس‌هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می‌شود. 

در هدفگذاری رعایت کنید !  1398-10-11   3 دقیقه و 30 ثانیه

در هدفگذاری رعایت کنید !


ما انسان ها به صورت فطری موجوداتی هدف محور هستیم. ما طوری طراحی شده ایم که به طور منظم در راستای رسیدن به اهدافمان کار و تلاش می کنیم. ما بطور مداوم در راستای به انجام رساندن چیزهای که برایمان مهم هستند حرکت می کنیم.

چگونه هدف ذهنمان را برای موفقیت بیشتر برنامه ریزی می کند ؟  1398-10-5   5 دقیقه

چگونه هدف ذهنمان را برای موفقیت بیشتر برنامه ریزی می کند ؟


همه ما هدف و خواسته هایی برای خود داریم که می خواهیم به آنها برسیم و آنها را تجربه کنیم و برای موفقیت بیشتر و رسیدن به جایگاه بالاتر تمام تلاشمان را می کنیم ، گاهی این تلاش ها خیلی سخت و رنج آور می شوند ولی اگر بتوانیم ذهن ناخودآگاهمان را برای موفقیت بیشتر برنامه ریزی کنیم آن وقت خیلی راحت تر می توانیم به اهداف بیشتر، با تلاش کمتر و البته در زمان کوتاه تر برسیم، در مقاله این هفته از مدیر هدف می خواهیم به این سوال جواب دهیم که چگونه هدف ذهنمان را برای موفقیت بیشتر برنامه ریزی می کند ؟

علاقه و هدف دو اصل موفقیت در انتخاب رشته   1398-10-3   3 دقیقه و 30 ثانیه

علاقه و هدف دو اصل موفقیت در انتخاب رشته 


 با تاکید بر این مهم که از شما می خواهم  برای ورود به دانشگاه‌ها در انتخاب رشته خود تحت تاثیر تصورات قالبی و نگاه اجتماعی به رشته‌های دانشگاهی ، انتخاب رشته نکنید ، نکته قابل ذکر اینجاست که ،  اگر داوطلبان در انتخاب رشته خود دو اصل علاقه و هدف را مدنظر قرار دهند، آینده روشنی در انتظار آن‌ها بعد از فارغ‌التحصیلی قرار می‌گیرد.

قدرت عادت  1398-9-17   4 دقیقه

قدرت عادت


در تحقیقی که دانشگاه دوک آمریکا انجام داد اینگونه عنوان شد : بیش از ۴۰ درصد کارهایی که همه ما انجام میدهیم ناشی از عادت است .